láskou a službou spojujeme cesty
Věříme, že Země je Božím stvořením – Jeho uměleckým dílem – a že je naším úkolem pečovat o ni a využívat její zdroje odpovědně. Proto se jako jednotlivci i jako organizace snažíme být odpovědní vůči našemu životnímu prostředí, a to ve všem, co děláme, a také se k tomu snažíme povzbuzovat ostatní: pomocí uchovávání, opětovného použití, recyklace, sbírání odpadků apod.

Zároveň nám dělá obrovskou radost užívat si krásy a velkoleposti přírody – je v ní něco velice duchovního, a to nás vede k tomu, že chválíme Boha, a přivádí nás k Němu blíž. Z toho důvodu pravidelně vycházíme do přírody, ať už se jedná o procházky v parcích v Olomouci s foťákem v ruce, nebo výlety ven z města po mnoha z turistických tras České republiky.

Sledujte pravidelně naše stránky, kde budeme zveřejňovat informace o pořádaných akcích na ochranu přírody a životního prostředí nebo plánovaných výletech do přírody. A nezapomeňte se podívat na stránky následujících organizací, které se aktivně podílejí na ekologických aktivitách v Olomouci a okolí:

Random Image
SLOVO >

Jím dobrořečíme Pánu a Otci, jím také zlořečíme lidem stvořeným k Boží podobě ... to nemá být. - Jakub 3,9-10
ODPOVĚDNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
KRIZOVATKA
+ English Camps 2018
KRIZOVATKA + KONTAKT: info@krizovatkaolomouc.cz, 607 985 823

Křižovatka Olomouc, zapsaný spolek, IČO: 26567393; č.u: 4167004001/5500, Raiffeisenbank a.s.; Web content © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Pokud se vyskytnou problémy při prohlížení našich stránek, kontaktuje prosím našeho webmastera.
KRIZOVATKA