Láskou a službou spojujeme cesty
 

můžete pomáhat i vy

Podpořte nás

Pokud jste sami Křižovatku zažili, ať už na kempu, skupince pro rodiny, nebo na našich ostatních aktivitách, doufáme, že jste se cítili dobře. Možná jste viděli, že Křižovatka sehrála důležitou roli v životech lidí kolem Vás, ať už to byli Vaši kamarádi nebo děti.

Pokud se ztotožňujete s naším smyslem a jste schopni nás finančně podpořit, byli bychom moc vděčni. 
Untitled-3.jpg
 

Finance
Křižovatky

 

Mimo letních táborů a víkendovek, které jsou částečně sponzorováne z financí organizace, již přibližně deset let poskytujeme různé aktivity zdarma.

Toto vše je možné díky štědrosti lidí z USA. Finančně nás podporují sbory, příbuzní a přátelé z Ameriky. Tito lidé s námi sdílí vášen pro to co děláme. Nově máme větší prostory a organizujeme nové aktivity, které jsou finančně náročnější.

Z těchto důvodu je možné na mnoha našich aktivitách přispět formou dobrovolného příspěvku. Tyto příspěvky zůstanou dobrovolné, protože nechceme, aby byly peníze překážkou. Vaše příspěvky nám ale pomůžou pokrýt náklady za nájem, inkaso a materiály, které používáme.

 

Jestli vás zajímá výše pravidelných měsíčních a jiných výdajů Křižovatky, dejte nám vědět. Můžete nás kontaktovat i v případě jakýchkoliv jiných dotazů.

 
 
 

Jak přispět?

 

Finanční příspěvky

Finanční příspěvky je možné zaslat na bankovní účet, nebo předat osobně.

 

Potřebné údaje na bankovní převod: 

Číslo účtu: 4167004001     
Kód banky: 5500     
Variabilní symbol: telefoní číslo     
Specifický symbol: 180

Adresa majitele účtu:

(IČO 26567393)
Křižovatka Olomouc, z. s.
Dolní náměstí 25/40
77900 Olomouc

 

Projekt 100

V rámci Projektu 100 hledáme 100 lidí, kteří by byli ochotní pravidělně přispívat 100 Kč měsíčně. Pravidelný příspěvěk je nejefektivnějším způsobem jak dlouhodobě Křižovatku podpořit. Výše příspěvku 100 Kč nevytvoři velkou  zátěž na jednotlivce a pomůže organizaci. Pokud chcete měsíčně přispívat větší částkou je to samozřejmě možné. Pokud ročně přispějete alespoň 1 000 Kč, můžeme Vám vystavit oficiální dokument, který je možné použít pro úlevu z daní.

Pokud se rozhodnete Nás finančně podporovat, tak nás prosím kontaktujte a my Vám zašleme krátký formulář. Podrobnější informace (číslo účtu, specifický symbol apod.) jsou zmíněny výše.

Veškeré Vaše příspěvky budou určeny na měsíční výdaje organizace nikoli plat zaměstnanců Křižovatky.

 

Dobromat

Podpořte Křižovatku při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo korunu navíc.

Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: Dobromat
Pomocník při návštěvě internetového obchodu zařídí, že část vaší útraty půjde na podporu našich aktivit.
Pokud si pomocníka nepřidáte, je třeba před každým nákupem navštívit stránky dobromat.cz, na stránce vyberte obchod, v kterém chcete nakoupit a Křižovatka Olomouc z.s. Stránka vás přesměruje do vybraného internetového obchodu, kde můžete nakoupit.
Z nákupu vyplatí obchod Dobromatu příspěvek a následně ho Dobromat pošle na náš účet a my ho použijeme na naši činnost.

Důležité je vědět, že  cena za nákup je stejná, ať se do internetového obchodu dostanete přes Dobromat nebo přímo. To, že půjdete přes Dobromat, vás nestojí ani korunu navíc. Přesto nám přispějete částkou ve výši několika procent z vašeho nákupu.

 
background.png